Warto inwestować w promocję swego biznesu - tak, aby być w stanie zachęcić nowych klientów z różnych źródeł

Reklama wydaje się być dźwignią handlu - zdaje sobie z tego sprawę każdy, nawet przedszkolak. W ostatnich latach odmienia się jednak sposób jej rozumowania. W przeszłości w celu reklamowania różnego rodzaju produktów wykorzystywano zwykle radio i telewizję.


Dzisiaj bywa już zupełnie inaczej.


przydatna strona www
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Teraz kieruje się znaczną uwagę na wykorzystywanie przestrzeni ulicznej w celu rozreklamowania swojego produktu. Niezwykle modne stały się billboardy. Jesteśmy w stanie je zobaczyć, gdy jedziemy trasa szybkiego ruchu lub również na ulicach miasta. Różne bywają ich rozmiary i są umieszczane na przeróżnej wysokości, ale cel jest wszakże taki sam - być zauważonym przez nowego klienta. Billboardy mogą być zamawiane przez zagraniczne firmy z zasięgiem, ale nie bywa tak zawsze. Mogą zamówić go także małe firmy. Z reguły ważne wtedy jest, aby billboard znajdował się niedaleko ich punktu lub salonu. Na billboardzie powinna wtedy koniecznie znajdować się wiadomość z adresem i strzałką, że oto jesteśmy 50 metrów stąd, więc całkiem niedaleko. Taki typ reklamy jest bardzo skuteczny, ponieważ potencjalny klient nie posiada wymówki, że może następnym razem, ponieważ to za daleko. Jeżeli mieszkamy w Małopolsce i przykładowo prowadzimy sklep albo salon fryzjerski w Tarnowie, to jest to idealne miasto na reklamę.


Ma duży potencjał, a jest tańsze aniżeli Kraków. Toteż jeśli interesują nas billboardy Tarnów jest świetnym miastem, gdzie możemy promować swój produkt lub biznes. Z pewnością nie pożałujemy swej decyzji.