Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pirsport.pl/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach prawie każda młoda rodzina chce wziąć pożyczkę, aby móc nabyć swe upragnione lokum

Obecnie na rynku nieruchomości możemy dostrzec duży ruch. Buduje się sporo nowych osiedli. Jednak jeżeli młodzi pragną kupić mieszkanie, to muszą zaciągnąć pożyczkę.
recepcja
Author: Ghelamco
Source: Ghelamco


W kraju nad Wisłą mieszkania są niestety niezwykle drogie. Wiąże się to z koniecznością zaciągnięcia kredytu na wiele lat, ponieważ dość rzadko młodzi mają aż tyle pieniędzy, żeby nabyć nieruchomość za gotówkę. Bank jednak potrzebuje dzisiaj odpowiedniego wkładu własnego. Oznacza to, że małżonkowie i tak muszą już na starcie mieć sporo gotówki. Sporo małżeństw martwi się, jak uzbierać wymaganą kwotę, gdy dopiero co wkroczyli w dorosłe życie i nie mają jeszcze żadnych oszczędności. Wtedy wkracza zazwyczaj rodzina. Rodzice oraz dziadkowie młodych chcą wspólnie pomóc im w zebraniu wymaganej gotówki. Bank życzliwiej patrzy także na wnioski tych osób, które są zatrudnione na etacie. W związku z tym ważne jest, by znaleźć stałą pracę i nie pracować nazbyt długo na umowie zleceniu, która potocznie nazywana jest również śmieciówką. Jeżeli dumamy o zakupi mieszkania, to warto iść do banku oraz spotkać się z pracownikiem (zobacz https://poradnikpracownika.pl/-urlop-wypoczynkowy-wszystko-co-nalezy-wiedziec) od kredytów hipotecznych. Miły pracownik z pewnością wytłumaczy nam wszystkie niuanse związane z zaciąganiem kredytu na wiele lat. Podpowie również jak dostać najkorzystniejsze dla nas warunki.
Bank chce na nas zarobić - to jasne. Ale nie chce nas dobić ogromnymi ratami, ponieważ chce być pewnym, że zwrócimy zaciągnięty dług. Z tego powodu trzeba negocjować.