Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pirsport.pl/includes/menu.inc).

Podstawowe informacje na temat telebimów, w jaki sposób obecnie się je wykorzystuje w nowoczesnej reklamie.

Zewnętrzna reklama od wielu lat jest bardzo chętnie wykorzystywana i popularna przez różne firmy. W ostatnich latach w miejsce zwykłych, ogromnych bilboardów zaczynają się pojawiać elektroniczne tablice, zwane telebimami.
Wykorzystuje się w nich do działania wysoko wydajne, kolorowe diody, jakich można łatwo sterować. Każdy z punktów matrycy składa się z trzech diod, które w rezultacie dają barwę którą widzą odbiorcy. Takie telebimy mają liczne zalety, dzięki jakim popularność ich cały czas wzrasta. Przede wszystkim pozwalają na emisję reklam bez względu na warunki pogodowe, co w przypadku tradycyjnych plakatów różnie bywało. Użyte diody są na tyle mocne, że je doskonale widać nawet z kilkusetmetrowej odległości, nie będzie im nawet przeszkadzać mgła, opady czy ciemność - .


reklama zewnętrzna
Author: Ryan Bodenstein
Source: http://www.flickr.com


Następnymi zaletami, jakimi się charakteryzuje reklama na telebimie Trójmiasto, jest bardzo duża elastyczność w zakresie jej emisji. Przy tradycyjnej tablicy reklamowej zmiana obrazu wiązać się będzie z koniecznością podjechania pracownika, który naklei nowy. W przypadku telebimów wszystko wygląda dużo prościej, wystarczy ustalić odpowiedni schemat emisji, wgrać to do sterownika i wszystko będzie działało - .
Coraz częściej spotyka się także przypadki, kiedy sieć telebimów w danej miejscowości sterowana jest zdalnie przez jakąś firmę, dzięki czemu daje to możliwość opracowywania rozbudowanych kampanii reklamowych.

Czy znalazłeś konieczne informacje na omawiany temat? Jeżeli tak, to bardzo dobrze, ale nie mniej ciekawe będą dane na tym portalu. Wtedy przejdź tutaj (https://kancelariajtt.pl/obsluga-prawna-firm-szczecin/).

Popularność telebimów bez przerwy rośnie i dużo świadczy o tym, że ten trend będzie jeszcze wyraźniejszy.