Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pirsport.pl/includes/menu.inc).

Podstawowe informacje na temat telebimów, w jaki sposób obecnie się je wykorzystuje w nowoczesnej reklamie.

Zewnętrzna reklama od wielu lat jest bardzo chętnie wykorzystywana i popularna przez różne firmy. W ostatnich latach w miejsce zwykłych, ogromnych bilboardów zaczynają się pojawiać elektroniczne tablice, zwane telebimami.
Wykorzystuje się w nich do działania wysoko wydajne, kolorowe diody, jakich można łatwo sterować.

Nie czekaj: przejdź do oferty, by poznać uzupełniające fakty na prezentowany w tekście zagadnienie. Oczekujemy na twoją recenzję!

Każdy z punktów matrycy składa się z trzech diod, które w rezultacie dają barwę którą widzą odbiorcy. Takie telebimy mają liczne zalety, dzięki jakim popularność ich cały czas wzrasta. Przede wszystkim pozwalają na emisję reklam bez względu na warunki pogodowe, co w przypadku tradycyjnych plakatów różnie bywało. Użyte diody są na tyle mocne, że je doskonale widać nawet z kilkusetmetrowej odległości, nie będzie im nawet przeszkadzać mgła, opady czy ciemność - .


reklama zewnętrzna
Author: Ryan Bodenstein
Source: http://www.flickr.com


Następnymi zaletami, jakimi się charakteryzuje reklama na telebimie Trójmiasto, jest bardzo duża elastyczność w zakresie jej emisji. Przy tradycyjnej tablicy reklamowej zmiana obrazu wiązać się będzie z koniecznością podjechania pracownika, który naklei nowy. W przypadku telebimów wszystko wygląda dużo prościej, wystarczy ustalić odpowiedni schemat emisji, wgrać to do sterownika i wszystko będzie działało - .
Coraz częściej spotyka się także przypadki, kiedy sieć telebimów w danej miejscowości sterowana jest zdalnie przez jakąś firmę, dzięki czemu daje to możliwość opracowywania rozbudowanych kampanii reklamowych. Popularność telebimów bez przerwy rośnie i dużo świadczy o tym, że ten trend będzie jeszcze wyraźniejszy.