Wizytówki – co obecnie oferują nam drukarnie?

Bilety wizytowe nazywane popularnie wizytówkami nie są wynalazkiem współczesnych czasów. Jako pierwsi używali ich mieszkańcy Chin, następnie zaczęli ich używać Francuzi i Niemcy, na chwilę obecną wykorzystywane są na całym świecie.


Kiedy decydujemy się na posiadanie wizytówki, możemy wybierać między kilkoma jej rodzajami. Wizytówki to zazwyczaj bilety wizytowe w kształcie prostokąta. Ich wymiar może być naprawdę różny. Można kupić o wielkości pięćdziesiąt na dziewięćdziesiąt milimetrów wizytówki druk, których nie jest problemem. O wiele częściej jednak na chwilę obecną wybierane są wizytówki mające wielkość osiemdziesiąt pięć na pięćdziesiąt pięć milimetrów. Chcąc wyszukać firmę proponującą druk wizytówek, można w wyszukiwarce internetowej wpisać wyrażenie „wizytówki druk (sprawdź druk bytom)”. Możemy też zamówić oryginalne wizytówki, wizytówki zachwycające niezwykłą elegancją lub też wizytówki ekskluzywne. Decydując się na oryginalne wizytówki, możemy mieć pewność, że będą to wizytówki silnie wyróżniające się od innych. Tutaj można wybrać rodzaj materiału, na którym nasza wizytówka będzie wydrukowana, można także wybrać krój i barwę czcionki, ale również sposób w jaki wykonanie zostanie druk (sprawdź folia do druku cyfrowego polecana strona) - oferta oryginalnych wizytówek.

wizytownik z wizytówkami
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zazwyczaj wizytówki drukowane są na papierze. Tutaj również mamy naprawdę duże możliwości do wyboru. Można postawić na papier jednokolorowy lub wielokolorowy. Nasza wizytówka może być wydrukowana na papierze gładkim, satynowym bądź ozdobnym. Ale materiałów używanych do druku wizytówek jest teraz o wiele więcej. Można obecnie wydrukować wizytówkę nawet na powierzchni metalowej. Następna sprawa dotyczy informacji, które muszą znaleźć się na naszym bilecie wizytowym. Na wizytówce prywatnej wystarczające jest wydrukowanie tylko imienia i nazwiska oraz adresu, numeru telefonu jej posiadacza.


W dobie Internetu coraz częściej na wizytówce podawany jest również adres poczty wirtualnej. Wizytówka mająca charakter służbowy dodatkowo musi zawierać informacje dotyczące zajmowanego przez jej posiadacza stanowiska i nazwę firmy. Ze służbowej wizytówki musimy zaczerpnąć również informacje na temat zakresu działalności firmy. Teraz coraz częściej na wizytówkach o charakterze służbowym umieszcza się również adres firmowej strony internetowej. Nie należy na wizytówkach i tych prywatnych, i tych mających charakter służbowy umieszczać zbyt wielu informacji. Ich druk powierzmy profesjonalistom, czyli .