Lokata, w której pieniądze można wybrać w każdej chwili, bez obawy o utratę naliczonych odsetek, jako przykład nowoczesnego produktu

Aktualnie oferta banków jest bardzo rozbudowana, a w dodatku co chwila pojawiają się nowe produkty finansowe, mające za zadanie powiększać nasze oszczędności lub umożliwiać realizację transakcji dzięki finansowaniu zewnętrznemu. Konkurencja pod tym względem jest nie śpi i banki starają się co raz wymyślać następne produkty, które pozwolą przyciągnąć im nowych i zatrzymać dotychczasowych klientów. Jakie rozwiązania się proponuje?

wykres wzrostu kapitału
Author: Przemek Zawadzki
Source: http://www.flickr.com
Jedną z możliwości jest unowocześnianie dotychczasowych produktów, poprzez wprowadzanie innowacji do konkretnych ofert. Przykładem może być między innymi lokata bezkarna bgżoptima, o której więcej na tej porównywarce produktów finansowych. Z czym wiąże się innowacyjność tego produktu? Każdy kto miał kiedykolwiek lokatę wie, że tego rodzaju produkt to nic innego jak umowa między bankiem, a klientem, pozwalająca na czerpanie przez niego zysku z przekazanych do banku pieniędzy.

Jeśli musisz zbadać omawianą tematykę dokładniej, kliknij ten odnośnik, ponieważ odnajdziesz więcej porad w witrynie (http://www.efematic.pl/kontakt/), którą Ci sugerujemy.

Zyskiem są odsetki naliczane od sumy wyjściowej zapisanej w umowie.Jednakże w przypadku standardowej lokaty obowiązuje podstawowy warunek co do tego, by środki zostały po zakończeniu tej umowy faktycznie wypłacone. Mianowicie klient nie może wybrać w trakcie jej obowiązywania wpłaconych w depozyt pieniędzy, gdyż, gdy to zrobi straci wszystkie wyliczone jak dotąd odsetki. Rzecz jasna wpłaconej kwoty nie straci, niemniej w praktyce nic nie zaoszczędzi na tego typu lokacie. Lokata bezkarna bgżoptima różni się od standardowej lokaty tym, że pieniądze można wybrać w każdej chwili, bez obawy o utratę naliczonych odsetek.

Finanse
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Lokata o jakiej mowa to oczywiście jeden z wielu przykładów innowacji dotyczącej klasycznego produktu, niemniej odpowiednio nakreślający charakter wprowadzanych innowacji. Tego rodzaju lokata jest niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem, coraz bardziej podobnym do powszechnie znanego konta oszczędnościowego, jednakże korzystniejszym od niego ponieważ ma większe oprocentowanie, a więc gwarantuje klientowi większe zyski.
Jeśli chcemy korzystać z najlepszych produktów bankowych powinniśmy być stale na bieżąco z wprowadzonymi innowacjami. Najlepszym na to sposobem jest sprawdzanie portali finansowych, które informują o nowinkach z tym związanych. Do tego opłaca się śledzić reklamy bankowe, aby nie opuścić żadnej atrakcyjnej oferty.