Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pirsport.pl/includes/menu.inc).

Funkcjonalny i prosty w obsłudze portal podatkowy

Ministerstwo Finansów użyczyło dla obywateli oryginalny, sprawny i nieskomplikowany w obsłudze program teleinformatyczny administracji skarbowej, wspomagający obywateli w prawidłowym wypełnianiu obowiązków skarbowych.


maszyna
Source: sxc.hu


Składa się z dwóch fragmentów, części ogólnodostępnej i osobiste konto podatnika po zalogowaniu.
szanse
Author: Ginny
Source: http://www.flickr.com


Portal podatkowy proponuje swym użytkownikom zeznania, jakie jest możliwość wysłać drogą elektroniczną do programu e-Deklaracje, a także informacje dla użytkownika dotyczące zapełnienia i przekazania formularzy podatkowych przez Internet. Na portalu podatnik znajdzie także aktualności i formularze interaktywne dla dokumentów przesyłanych drogą elektroniczną, oraz komplet wiadomości na temat oprogramowań koniecznych do ich prawidłowego wysyłania. Są dostępne wszelakie informacje i broszury potrzebne i istotne dla płatników liczących się drogą elektroniczną, oraz informacje o najnowszych podejściach technologicznych wdrażanych w owym programie.


Indywidualne konto po zalogowaniu stanowi bezpośredni kanał łączności z organami skarbowymi i gwarantuje dojście do prywatnych danych podatkowych.

Jeżeli znalezione przez Ciebie tutaj materiały są zbyt skąpe, to ta wskazówka spod linku (http://www.ksiega-podatkowa.pl/) być może będzie godna Twojej uwagi.

Obywatel posiada otwarty dostęp do złożonych deklaracji, czy wiedzionych przeróżnych spraw. Rejestracja na portalu gwarantuje nie tylko wysyłanie zeznań wprost z własnego konta, lecz również zezwala na elektroniczną łączność z administracją podatkową dzięki składaniu i odbieraniu pism do administracji podatkowej.


Portal jest nadzwyczaj praktycznym rozstrzygnięciem dla wszystkich podatników, gdyż bez wychodzenia z domu załatwią wszelakie sprawy połączone z podatkami.