Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pirsport.pl/includes/menu.inc).

Białystok i Konin - czyli, reklama położona na telebimie w pełniutkiej krasie

Co to jest Telebim i do czego się go używa? W jakim miejscu istnieje możliwość na nie natrafić w Białymstoku i Koninie? Czy to pojedyncze miejsca, w których wspomniane telebimy istnieją? Odpowiedzi na te wszyściutkie pytania wynajdziesz bez problemiku w środku naszego nowego artykułu!
internet
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com


Nasz dzisiejszy artykuł zaczniemy od pytanka "czym dokładnie jest telebim"? A telebim to tak przezywany "ekran wizyjny", który składa się z matrycy, która z kolei składa się w całości z lampeczek typu LED. w ogólny sposób ujmując, jest to ekran diodowy, który posiada pełnym wymiarze kolorów, który to ma w posiadaniu dużą przewagę nad dla przykładu ekranami plazmowymi. Jeżeli chodzi o pierwszy ich przykład, a więc telebim Białystok, to w samiutkim mieście powstała naprawdę ogromna ilość owych tabliczek, niemalże na większość skrzyżowań wewnątrz całym mieście. Jak wiadomo duża ilość telebimów świadczy także o sporej liczbie przedsiębiorstw, które to wspomnianymi tablicami się zajmują.

Publikacja, którą teraz masz okazję czytać to nieszablonowe źródło (www.bscav.eu/streaming-online/) informacji, jednak jeśli poszukujesz innych tego rodzaju materiałów, to kliknij ten link.

I w tym miejscu następuje łącznik pomiędzy miastem Białystok, a miasteczkiem Konin...


Jeżeli chodzi o powiązanie między telebim Białystok, a telebim Konin, to w obu przypadkach posiadamy do czynienia z łączącą je Agencją, zajmująca się ustawaniem telebimów, jednak nie tylko. Owa agencja, jeśli dobrze się przyjrzeć, zajmuje się opcjami telebimów w formie "outdoor" oraz "indoor", czyli "na zewnątrz" a także "w środku".
Czyli poza podstawowymi telebimami które stoją wzdłuż ulicy, opiekuje się również przedstawianiem reklam w pomieszczeniach, na przykład galeriach handlowych, placówkach medycznych, czy też choćby salkach wykładowych, nie napomykając o reklamach umieszczonych na lotniskach czy też dworcach.