Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pirsport.pl/includes/menu.inc).

Nowoczesne spółki funkcjonują na przeróżnego rodzaju systemach, które w dużym stopniu uproszczają pracę chociażby działom kadr

Lata, kiedy wszystkie papiery w spółce trzeba było wypisywać ręcznie, odchodzą powoli do lamusa. Dzięki komputeryzacji prowadzenie interesu jest dziś znacznie łatwiejsze.


Energiczni prezesi nie są w stanie już dzisiaj wyobrazić sobie prowadzenia firmy bez dostępu do sieci oraz różnych systemów, które bardzo skracają czas pracy i uproszczają wiele zadań.
kadry
Author: Sweex
Source: Sweex


Kuba
Author: Miguel Discart
Source: http://www.flickr.com


Weźmy pod lupę na przykład kadry. Jeszcze kilkanaście lat temu panie pracujące w takim dziale musiały całą dokumentację uzupełniać ręcznie. Także archiwizacja papierów należała do nudnych zadań. Obecnie sytuacja jest już znacznie łatwiejsza. Oprogramowania kadrowo-płacowe znacznie ułatwiają zadania. Niezależnie od tego, czy nasza firma ma kilku czy kilkudziesięciu PRacowników, to najlepszy program sprosta wszystkim wyzwaniom. Sprawdzi się także w firmach z różnych branż — handlowych, usługowych oraz produkcyjnych. Najlepszym wyborem będą oprogramowania, które później można rozwijać albo modyfikować w zależności od naszych potrzeb. Wiadomo, że najważniejsze jest to, by były w stanie obliczyć one wynagrodzenia, dni urlopu, nadgodziny, ale także w szybki sposób potrafiły tworzyć tabelki czy wykresy. Trzeba również zwrócić uwagę na to, żeby program pit 2022 był kompatybilny z obowiązującymi przepisami i by spełniał wymogi o RODO.
Sporym plusem będzie też pełna integracja pomiędzy modułami (przykładowo kadrowo-księgowymi czy produkcyjno-księgowymi) oraz bezpłatne wsparcie w razie awarii.