Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pirsport.pl/includes/menu.inc).

Jak dużo może zarobić miesięcznie kierowca międzynarodowy?

Zgodnie z tym, co wskazuje nazwa miejsca pracy, międzynarodowy kierowca jest odpowiedzialny za przewożenie ludzi lub produktów poza granice kraju.


Pod określeniem takiego stanowiska są umieszczeni tak kierowcy pojazdów dostawczych czy autokarów, jak i ciężarówek.
robienie zdjęcia telefonem
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com


kierowca międzynarodowy
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com


Przewóz ładunków oraz ludzi poza granice państwa wiąże się z nieregularnym czasem pracy, przebywaniem za kierownicą nawet kilkanaście godzin na dobę oraz różnymi pozostałym niedogodnościami. Przed osobami zainteresowanymi działalnością na takim stanowisku jak kierowca międzynarodowy zazwyczaj nie stawia się wygórowanych wymagań związanych z posiadanym wykształceniem. Dla potencjalnych przedsiębiorców o wiele bardziej ważne są zdolności praktyczne oraz doświadczenie przekładane na ilość czasu spędzonego w kabinie określonego rodzaju samochodów.


kontrola należności
Author: Day Donaldson
Source: http://www.flickr.com


Oczywistym wymogiem jest konieczność zdobycia stosownych uprawnień do prowadzenia pojazdów określonej kategorii i ewentualnie innych dodatkowych uprawnień, jeśli charakter określonych obowiązków będzie tego wymagał. W co poniektórych wypadkach zwierzchnicy oczekują również fundamentalnej znajomości języka obcego. Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia, to praca kierowcy międzynarodowego związana jest z przebywaniem w drodze liczącej zwykle od kilku setek do kilku tysięcy kilometrów.

Jeżeli zaintrygowała Cię ta kwestia, szybko sprawdź link aplikacja do rekrutacji a poznasz o wiele więcej informacji, które z pewnością wywołają na Twojej twarzy piękny uśmiech.

Możliwości zatrudnienia stwarzają zazwyczaj duże firmy transportowe posiadające ogólnoświatowy zasięg.
Jeżeli chodzi o pensje kierowcy międzynarodowego, to mogą kształtować się one na poziomie średnim 4-5 tys. złotych brutto miesięcznie, w zależności od posiadanych certyfikatów oraz częstotliwości przyjmowanych zamówień. Trzeba jednak pamiętać o tym, że pieniądze to nie wszystko. Ta posada to również brak bezpośredniego kontaktu z ludźmi często także z rodziną.